Meizu 16th – 64 GB

Tutku peşinde! Meizu 16th ile sınırları zorlayın!

MEIZU 16th serisi bütün tam ekranlı telefonlardan beride duruyor. Sağ ve soldaki çerçeveleri 1.43mm seviyesine taşıyan MEIZU bir rekora daha imza atıyor! Sadece 7mm kalınlığındaki üst çerçevedeyse görünmez bir alıcı, doğrusal bir hoparlör, dünyanın en küçük 20MP kamerası ve birçok özel sensöre ev sahipliği yapıyor. Gözlerinize inanamayacaksınız!

Meizu 16th – 64 GB

300.000 puana ulaşan değerlendirme skoruyla gerçekten çok güçlü!

Kryo™ 385 çekirdek mimarisine sahip olan Qualcomm Snapdragon 845 sayesinde MEIZU 16th 2.8GHz ana çekirdek hızı sunarken, Adreno 630 yeni nesil GPU ve gelişmiş 10 nm FinFET üretim süreci de bize muazzam bir performans ve etkili güç tüketim kontrol yapma imkanı veriyor.

Meizu 16th – 64 GB

Mükemmel kamera, mükemmel fotoğraflar!

MEIZU 16th serisi f/1.8 odak açıklığına ve 1.55 μm piksel büyüklüğüne sahip Sony'nin üst düzey kamera sensörü olan IMX380 ile donatılmıştır. İkinci kameradaki IMX350 ise bu fotoğraf canavarının portre modunda bulanık fotoğraflar çekebilmesine ve 3 kat kayıpsız yakınlaştırma yapabilmesine imkan sağlıyor. Arcsoft çoklu-kare gürültü azaltma algoritması ve 4 eksenli OIS desteği sayesinde 12MP ve 20MP çift kamera birleşimi özellikle kısık ışık senaryolarında muazzam bir performans sunuyor.

Meizu 16th – 64 GB

Yalnızca 7.3mm kalınlığında
buna rağmen ekran içinden parmak izi okuyabiliyor!

Güzel görünen geniş bir ekran üretmek kolaydır, işin aslı buna en kullanışlı halini verebilmekte saklı. Sadece parmağınızı parmakizi işaretinin üstüne koyun. Ekranın içindeki yeni nesil optik modül telefonun kilidini milisaniyeler içinde açacaktır. Cihazın AMOLED ekran ve optik parmak izi okuyucuyu aynı anda ve bu incelikte barındırabilmesi için yeni bir yerleşim çözümü geliştirdik. Bu sayede bu dünyanın en ince cihazlarından birisi olan MEIZU 16th ekrandan parmak izi okumayı başarabiliyor.

Meizu 16th – 64 GB

Etkileyici bir dokunuş ve nefes kesen bir ses
mEngine 2.0

MEIZU 16th serisinin bir elementi olan mEngine dokunmatik geribildirim motoru bir ikinci nesil güncellemesi kazandı ve sistem tarafından belirlenen 10 durumu destekliyor. Ayrıca mühendislerimiz mEngine'i yüksek voltajlı bir motor sürücü çipiyle donattı, bu da anlık hızlanma ve durma hareketini mümkün kılıyor. MEIZU 16th'nin zilsesi ayarlarına girin ve her bir parçanın muhteşem ritmini hissedin!

Meizu 16th – 64 GB

Geliştirme: Android Oreo

Qualcomm Snapdragon 845 ve Flyme 7 sizi yüksek performans konusundan emin kılıyor. Bu arayüzün iç katmanındaki Android 8.0 da MEIZU 16 serisine akıllı bir şekilde adapte olarak uygulama hızlandırması, oyun performansı ve geçişlerdeki stabiliteyi ayarlıyor.

Meizu 16th – 64 GB

Migratool

Kişileri, uygulamaları, fotoğrafları ve diğer verileri veri kullanımı bulunmayan yeni telefonunuza aktarın.

Meizu telefonlarda bulunan Migratool ile eski telefonunuzdaki tüm verileri yeni telefonunuza güvenle ve basitçe aktarabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak aktarım yaptığınızda, kişiler, kısa mesaj ve e-postalar, uygulamalar ve telefon ayarlarınızın tamamı ile video ve fotoğraflarınızdan istediklerinizi veya tamamını seçerek yeni telefonunuza kolayca aktarın ve bir MEIZU telefona geçiş yapmanın keyfini yaşayın!