16

Tutku peşinde! Meizu 16 ile sınırları zorlayın!

MEIZU 16 serisi bütün tam ekranlı telefonlardan beride duruyor. Gözlerinize inanamayacaksınız!

16

Qualcomm Snapdragon 710

Qualcomm Snapdragon 710 güçlü bir çok çekirdekli yapay zeka motorunu bünyesinde barındırarak Meizu 16'yı nöron ağı işleme yetenekleriyle donatıyor. İşlemcinin sağladığı ana frekans olan 2.2GHz hızla her zaman saf bir performans alacağınızdan emin olabilirsiniz. Meizu 16 mükemmel bir güçten daha fazlasını da beraberinde getiriyor. Hexagon 685 yapay zeka çipi CPU ve GPU birimleriyle bir ahenk içinde çalışarak pil ömrü ve yüksek performans arasında verimli bir denge kuruyor.

16

Mükemmel kamera, mükemmel fotoğraflar!

MEIZU 16 serisi f/1.8 odak açıklığına ve 1.55 μm piksel büyüklüğüne sahip Sony'nin üst düzey kamera sensörü olan IMX380 ile donatılmıştır. İkinci kameradaki IMX350 ise bu fotoğraf canavarının portre modunda bulanık fotoğraflar çekebilmesine ve 3 kat kayıpsız yakınlaştırma yapabilmesine imkan sağlıyor. Arcsoft çoklu-kare gürültü azaltma algoritması ve 4 eksenli OIS desteği sayesinde 12MP ve 20MP çift kamera birleşimi özellikle kısık ışık senaryolarında muazzam bir performans sunuyor.

16

Daha gözalıcı, daha kompakt

Meizu 16 kenarlarında inanılmaz bir şekilde sadece 1.38 mm incecik çerçeveleri olan 6.0 inç özel üretilmiş ve altında optik bir parmak izi okuma sensörü bulunduran Samsung AMOLED ekranla birlikte geliyor. Sadece 7mm kalınlığındaki üst çerçevedeyse görünmez bir alıcı, doğrusal bir hoparlör, dünyanın en küçük 20MP kamerası ve birçok özel sensöre ev sahipliği yapıyor.

Bu bizim tecrübemizi ve sizin kişiliğinizi yansıtan estetik bir tasarım!

16

Geliştirme: Android Oreo

Qualcomm Snapdragon 710 ve Flyme 7 sizi yüksek performans konusundan emin kılıyor. Bu arayüzün iç katmanındaki Android 8.1 ise MEIZU 16 serisine akıllı bir şekilde adapte olarak uygulama hızlandırması, oyun performansı ve geçişlerdeki stabiliteyi ayarlıyor.

16

Migratool

Kişileri, uygulamaları, fotoğrafları ve diğer verileri veri kullanımı bulunmayan yeni telefonunuza aktarın.

Meizu telefonlarda bulunan Migratool ile eski telefonunuzdaki tüm verileri yeni telefonunuza güvenle ve basitçe aktarabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak aktarım yaptığınızda, kişiler, kısa mesaj ve e-postalar, uygulamalar ve telefon ayarlarınızın tamamı ile video ve fotoğraflarınızdan istediklerinizi veya tamamını seçerek yeni telefonunuza kolayca aktarın ve bir MEIZU telefona geçiş yapmanın keyfini yaşayın!