EP52 LiteEP52 Lite

Hafif Ama Güçlü

Esnek ve cilt dostu boyun bandı ve hafif manyetik tasarım, birbiriyle en iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Kağıt kadar hafif tasarlanmış kulaklılar sadece 2.3g ağırlığındadır ve uzun süreli kullanımda rahatlığı garanti eder.

EP52 Lite

Etkileyici Ses ve Renk

Bulut grisi, ay beyazı ve koyu mavi gibi sade ve şık olan farklı stiller arasından seçim yapabileceğiniz ve bunlara uyacak üç rengi mevcuttur. Özel olarak tasarlanmış kulaklık güçlü bir ses performansı sağlar.

EP52 Lite

IPX5 Ultrasonic Su Geçirmez Teknoloji

EP52 Lite, IPX5 suya dayanıklılık özelliğine sahiptir, spor kulaklıklarını sudan ve terden etkin bir şekilde korur ve yağmurlu günlerde koşarken veya spor salonunda egzersiz yaparken ne kadar uzun ömürlü olduğunu garanti eder.

* Güvenlik nedeniyle yağmurlu günlerde açık hava etkinlikleri önerilmemektedir.

EP52 Lite

Stabil Bluetooth Bağlantısı, HD Ses

10 metre etkili iletim mesafesine sahip Bluetooth 4.2 yeni iletim standardı, size mükemmel bağlantı ve inanılmaz ses kalitesi deneyimi sunar. MEMS mikrofonu ve yazılım algoritması gürültü önleme teknolojisinin kullanılması, arama yaparken net ve istikrarlı bir ses kalitesi sağlar.

EP52 Lite

1,5 Saatte Hızlı Şarj, 200 Saate Kadar Bekleme Süresi

Dahili 100mAh yüksek kapasiteli batarya ve düşük güçlü mikro-güç teknolojisi ile donatılmış EP52 Lite, sadece 1,5 saatlik hızlı şarj ile 8 saate kadar müzik çalma ve 200 saate kadar bekleme süresi sunar.


Özellikler

Toplam Uzunluk: 82cm
Boyun Bant Genişliği: 4.4mm
Ağırlık: 16g
Mevcut renkler: Bulut Gri / Ay Beyaz / Koyu Mavi
Sürücü ünitesi: 10mm hareketli bobin sürücüleri
Frekans yanıt aralığı: 20Hz-20kHz
Bluetooth sürümü: Bluetooth 4.2
Empedans: 320
Hassasiyet: 106dB @ 1kHz
Maksimum güç: 10mW
Kablosuz iletim mesafesi: 10m
Pil ömrü: 8h
Şarj süresi: 1.5 saat
Uzaktan kumanda: Üç düğmeli tasarım
Mikrofon duyarlılığı: - 42dB @ 1 kHz

* Bu sitede gösterilen resim malzemeleri, ürün modeli, test verileri, özellikler ve fonksiyonlar, teknik özellikler ve parametreler sadece referans içindir. Ayrıntılar için, lütfen fiziksel ürüne ve kullanım kılavuzuna bakın. Aksi belirtilmedikçe, bu web sitesinde yer alan veriler Meizu Lab tarafından sağlanan dahili test sonuçlarıdır. Farklı amaç ortamları altındaki verilerde değişken hata dereceleri oluşabilir.