EP52EP52

Yeni bir dinleme deneyimi

Geliştirilmiş silikon malzemenin kullanıma sunulmasıyla EP52, esneklik ve sağlamlığı doğru dengeyle bir araya getiren daha da iyileştirilmiş bir tasarıma sahip oldu. Böylece, size daha iyi ve daha konforlu bir dinleme deneyiminin keyfini sürmek kaldı.

EP52

Tüy kadar hafif

EP52 ağırlık konusunda bir mucize yaratmıştır. Kullanılan yeni malzemeler, geliştirilmiş yapısı ve özenle dengelenmiş tasarımı ile ağırlığın omuz ve boyun bölgenize dağıtılması sağlanmıştır. Her biri sadece 3 gram ağırlığındaki kulaklıklar sayesinde egzersizinizi yarıda kesmek zorunda kalmazsınız.

EP52

Biyoselüloz diyafram ve benzersiz tasarım

EP52’nin biyoselüloz diyaframı ve benzersiz tasarımı, diyaframın titreşim alanını genişletir ve titreşim genliğini artırır. Bu şekilde, aktarılan tüm sesleri duyabilir ve ayrıca, egzersizleriniz sırasında güçlü bas seslerin keyfini çıkarabilirsiniz.

EP52

Salon efekti sensörü ve mıknatıslar

Mıknatısları sayesinde birbirine tutturulabilen EP52 kulaklıklar artık bir Salon efekti sensörü ile de donatılmıştır. Kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda kulaklıkları birbirine tutturarak müziği duraklatabilir veya bir telefon çağrısını sonlandırabilirsiniz. EP52 kulaklıklar 5 dakika boyunca birbirine tutturulursa, cihaz kendiliğinden kapanır.

EP52

Pil ömrü

Sahip olduğu düşük pil tüketimi teknolojisine ek olarak, EP52, 130 mA/sa yüksek kapasiteli bir pille donatılmıştır. Bu, sekiz saat müzik çalma, Bluetooth açık durumdayken 150 saat veya kulaklık kapalı olduğunda 700 saat bekleme süresi sağlar. EP52'yi şarj etmek sadece iki saat sürer.

IPX5 su geçirmezlik ve Bluetooth 4.1

EP52, suya karşı tüm yönlerden korumalı olduğunu belgeleyen IPX5 onayına sahiptir. Bu sayede, terlemeye bağlı olarak kulaklıkta oluşabilecek zararlar konusunda endişelenmek zorunda kalmazsınız. EP52 aynı zamanda, İngiliz CSR 8645 Bluetooth yongası ve Qualcomm® aptX™ ses algoritması kullanmaktadır. Sahip olduğu Bluetooth 4.1 desteği ile EP52, güvenilir bağlantı ve mükemmel ses deneyimi sunar.

*Qualcomm; Qualcomm Incorporated kuruluşunun Amerika Birleşik Devletleri’nde ve diğer ülkelerde tescilli ticari markasıdır; izin ile kullanılmaktadır.
*aptX; Qualcomm Technologies International, Ltd. kuruluşunun Amerika Birleşik Devletleri’nde ve diğer ülkelerde tescilli ticari markasıdır; kuruluşun izniyle kullanılır.
EP52 ayrıca, İngiliz CSR 8645 Bluetooth yongası ve APT-X dijital ses algoritması kullanmaktadır. Bluetooth 4.1 desteği ile EP52, güvenilir bağlantı ve mükemmel ses deneyimi sunar.

EP52EP52

Teknik Özellikler

Boyut: 152 mm x 113 mm (boyunluk)
Kablo çapı: 2,0 mm çap
Ağırlık: 22 g
Renk: Siyah/Kırmızı
Sürücü ünite: 10 mm çap
Frekans: 20 Hz ~ 20K Hz
Toplam uzunluk: 835 mm
Bluetooth sürümü: 4.1
Empedans: 32 Ω
Hassasiyet: 93 dB
Maks. güç: 10 mW
Kablosuz aktarım mesafesi: 10 m
Pil ömrü: 8 saat
Şarj olma süresi: Yaklaşık 2 saat
Kablo üstü kontroller: Üç düğme
Mikrofon hassasiyeti: -42 dB
*Yukarıdaki verilerin tümü, Meizu laboratuvarında elde edilen test sonuçlarını yansıtmaktadır. Veriler, koşullara göre farklılık gösterebilir.