Flow

Sonsuz sesle akan estetik

Meizu akustiği ile Japon kimlik tasarımcısı Kosho Tsuboi arasındaki güçlü ortaklık, hayatı sesle birleştirerek akıcı bir ışık ve gölge estetiği yaratıyor.

Flow

Ses memnuniyetini üçe katlayan üç sürücü

İyi ses, kullanılan sürücülerden gelir ve Flow, bas derinliğini arttırmak için yüksek kalitede dinamik bir sürücüye sahip 3 sürücülü hibrit kulaklıktan ve orta ve yüksek frekanslarda çözünürlüğü ve katmanlamayı geliştirmek için yüksek hassasiyete sahip iki dengeli armatür sürücüsünü kullanır. Özelleştirilmiş bir frekans bölme devresi ile dengeli çok bantlı ses performansı elde edilir.

İnce ayarlanmış

Flow, Meizu kıdemli akustik Ar-Ge departmanı ve Çin Bilimler Akademisi Akustik Enstitüsü'ndeki Akustik Enstitüsü tarafından ortaklaşa geliştirildi. Frekans cevabı eğrisinin özelliklerine göre Akış kulaklıklarında daha fazla üçlü bant optimizasyonu gerçekleştirdik. Bu, ses dengeleme ve ses ayrıntılarının işlenmesi için daha dengeli bir ses ve gelişmiş performans sağlar.

Flow

Bas havalandırma sistemi (BVS)

BVS (bas havalandırma sistemi) ilavesiyle Flow için özel bir yükseltme yaptık, düşük frekanslı tepki süresini uzatmak için geliştirilmiş bir kanal benimseyerek, daha fazla netliği arttırmak için zekice bir kavisli mikrofiltre ile eşleştirilmiş, geliştirilmiş alana sahip dinamik bir sürücü kullanarak ve sesin dinamik alanı olup, okyanus gibi derin bir bas sesi üretir.

Flow

Kulaklık takmıyormuşsunuz gibi konforlu

Flow kulaklıklar, kavisli yüzeyi kulağa tam oturmasını sağlayan sayısız ayarlamayla ergonomik bir tasarıma sahiptir. Kavisli ark tasarımı kararlılık ve rahatlık sağlar, böylece kendinizi müziğe kapatabilir ve kulaklık taktığınızı bile unutabilirsiniz.

 

 

Kaliteli kablo, kaliteli sesi garanti eder

Akış kulaklıkları, tüm kablo boyunca düşük direnç ve yüksek iletim hızı sağlamak için kaliteli gümüş kaplı bakır tel kullanır. Kaliteli MEMS mikrofonu, üstün arama kalitesi sağlar. Flow, kablodaki elektrik parazitini daha da azaltmak ve özgün ses restorasyonunu garanti etmek için ayrı mikrofon ve ses kabloları kullanmaya devam ediyor.

Flow

Kullanıcı dostu

Her biri benzersiz optimize edilmiş  iki renk ve üç çeşit (altı çift) kulaklık ucu mevcuttur: Silikon kulaklıklar, çift katmanlı kulaklıklar ve atıl kulaklıklar. Özelleştirilmiş uçak prizi ve taşınabilir silika jel kılıfı gereksinimlerinizi karşılamak için sağlanmıştır.

Özellikler

Ürün modeli: Meizu Flow 3 Sürücü Hibrit Kulaklık
Net ağırlık: 22.7 g
Renkler: Ayışığı gümüş, Uzay siyah
Kablo uzunluğu: 1180 mm
Empedans: 32 Ohm
Jack çapı: 3,5 mm
Frekans cevabı: 10 Hz - 30 KHz
Kablo kontrolleri: Üç düğmeli
Hassasiyet: 1 dHz'de 105 dB
Jack tipi: Düz pim

Not: Belirli ürün bilgileri için geçerli ürün ve ürün kılavuzuna bakın. Resimler, ürün modelleri, test verileri, fonksiyonel performans, bu web sitesinde verilen özellikler sadece referans amaçlıdır ve Meizu tarafından güncellenebilir. Aksi belirtilmediği sürece, farklı ortamlarda değişiklik gösterebilen dahili Meizu Laboratories test sonuçlarından alındığı için bu web sitesinde gösterilen doğru bilgiler için gerçek ürünlere bakın.