m6 note

Heyecanla beklenen Qualcomm Snapdragon 625 İşlemci

Meizu M6 Note, saat hızı 2,0 GHz'e varan Qualcomm Snapdragon 625 sekiz çekirdekli işlemci ile birlikte geliyor. Ultra düşük güçteki 14 nm LPP gelişmiş üretim süreci, M6 Note’a olağanüstü bir pil ömrü sağlıyor

m6 note

Renkleri uyandır!

5.5 inç Full HD ekran

Meizu M6 Note, 5.5 inç Full HD ekrana sahip. Adreno 506 GPU'nun güçlü render yeteneklerinden yararlanan M6 Note, eskisinden çok daha iyi bir deneyim sunuyor. 1000:1'lik bir kontrast oranı, her şeyin olabildiğince canlı olmasını garanti ediyor.

m6 note

Durdurulamaz!

Yüksek kapasiteli 4000 mAh batarya

Meizu M6 Note, his ve kalınlıktan ödün vermeden, hafif gövdesine yerleştirilmiş 4000 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahiptir. 18 W yüksek güçlü mCharge özelliği ile M6 Note, zaman kaybetmeden şarj olur.

m6 note

Çift kamera kalitesi

Meizu M6 Note, 12 megapiksellik Sony IMX362 / Samsung 2L7 lensleri ile yüksek görüntü kalitesine sahip. Çift PD ve arka plan bulanıklaştırma efekti gibi özelliklere sahip olan M6 Note, sınıfında görünmeyen bir kamera deneyimi sunuyor.

m6 note

Parmak izi sensörü
Güvenli ödemeler

mTouch, sınıfının en iyisi parmak izi tanıma oranı ve hızı ile güvenli bir mobil ödeme deneyimi sunar.

m6 note

mBack & mTouch

Meizu ile tek tuşla 3 kuş!

Meizu’nun 3 fonksiyon entegre edilmiş home butonu ile; mBack fonsiyonu sayesinde butona dokunarak bir adım geri gelebilir, butona basarak ana ekrana dönebilir ve aynı butonu parmak izi sensörü olarak kullanabilirsiniz.

m6 note

Migration Tool

Dışarı Aktarım Aracı

Kişileri, uygulamaları, fotoğrafları ve diğer verileri veri kullanımı bulunmayan yeni telefonunuza aktarın.

Meizu telefonlarda bulunan Migration Tool / Yer Değiştirme Uygulaması ile eski telefonunuzdaki tüm verileri yeni telefonunuza güvenle ve basitçe aktarabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak aktarım yaptığınızda, kişiler, kısa mesaj ve e-postalar, uygulamalar ve telefon ayarlarınızın tamamı ile video ve fotoğraflarınızdan istediklerinizi veya tamamını seçerek yeni telefonunuza kolayca aktarırsınız.