m6

Yeni teknoloji,
yeni tasarım

Meizu M6, zarif ve zarif bir görünüm sunan şık bir tasarıma sahiptir. M6'yı Non-Conductive Vacuum Metallization (NCVM) teknolojisi ile parlak metal görünümlü bir boya ile kapladık. Lazerle oyulmuş bir logo ile M6 gerçekten çekici bir tasarıma sahip.

m6

Daha verimli
sekiz-çekirdek işlemci
ve 3 GB RAM

Meizu M6, sekiz-çekirdekli, 64-bit bir işlemci tarafından desteklenmektedir. 3 GB RAM ve 32 GB flash depolama ile birlikte, M6 tüm müzik ve video ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli işlevselliğe sahiptir. M6 mükemmel performans sunar ve hem sosyal medya hem de oyunların üstesinden kolaylıkla gelir.

m6

Uzun bekleme süresi ve 3070 mAh batarya

M6'nın kompakt gövdesindeki 3070 mAh'lik bataryada, tüm gün boyunca size yetecek kadar güç var.

m6

Parmak izi sensörü
Güvenli ödemeler

mTouch, sınıfının en iyisi parmak izi tanıma oranı ve hızı ile güvenli bir mobil ödeme deneyimi sunar.

m6

mBack & mTouch

Meizu ile tek tuşla 3 kuş!

Meizu’nun 3 fonksiyon entegre edilmiş home butonu ile; mBack fonsiyonu sayesinde butona dokunarak bir adım geri gelebilir, butona basarak ana ekrana dönebilir ve aynı butonu parmak izi sensörü olarak kullanabilirsiniz.

m6

Migration Tool

Dışarı Aktarım Aracı

Kişileri, uygulamaları, fotoğrafları ve diğer verileri veri kullanımı bulunmayan yeni telefonunuza aktarın.

Meizu telefonlarda bulunan Migration Tool / Yer Değiştirme Uygulaması ile eski telefonunuzdaki tüm verileri yeni telefonunuza güvenle ve basitçe aktarabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak aktarım yaptığınızda, kişiler, kısa mesaj ve e-postalar, uygulamalar ve telefon ayarlarınızın tamamı ile video ve fotoğraflarınızdan istediklerinizi veya tamamını seçerek yeni telefonunuza kolayca aktarırsınız.