m6s

Daha kompakt

Daha eğlenceli

Uçtan uca ekran

Güçlü Exynos çip

Yan tarafta parmak izi sensörü

m6s

Daha geniş ekran

5.7 inç HD+ görüntü

Meizu M6s tam olarak M6 nesli telefonlarımız arasındaki en geniş ekranı taşıyor. Yuvarlak köşeleri metal gövdenin kıvrımlarına eşlik ediyor.

m6s

Samsung Exynos 7872 ile ilk karşılaşma!

Yüksek performanslı Cortex A73 çekirdekleri gelişmiş 14nm FinFET LPP süreciyle üretildi

M6s gücünü Samsung'un Exynos 7872 çipinden alıyor. Bu 6 çekirdekli işlemci her koşulda yüksek performansı garanti ederken aynı zamanda M6s M-serisi içinde Cortex A73 kullanan ilk cihaz oluyor.

14nm FinFET üretim süreci Flyme 6 arayüzü için özelleştirildi. Bu da hızlı ve etkin performansla sonuçlandı.

m6s

Samsung CMOS sensörleri

16 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamera

M6s, Samsung Exynos 7872'nin ISP birimiyle 16 megapiksellik mükemmel bir Samsung sensörün gücünü birleştirerek yüksek kaliteli bir fotoğraf çekimini vaad ediyor. Samsung sensör ise f/2.0 odak açıklığına ve 5 parçalı bir lense sahip.

Benzer şekilde öndeki 8 megapiksellik kamera da Samsung sensöre uyum sağlayarak bizlere daha iyi ve daha doğal görünümlü özçekim fotoğrafları sunuyor. Arcsoft şirketinin algoritması sayesinde M6s, güzellik modu açık olduğunda sahneyi ve öznenin yüzünün şeklini algılayarak yüzü gerçek zamanlı bir şekilde güzelleştiriyor.

m6s

Tek dokunuşla kilidi açın!

M6s yan tarafta bulunan bir parmak izi sensörüyle tasarlandı. Bu yeni konumlandırma elinizin doğal tutuş şeklinizi bozmadan cihazın kilidini açmanızı sağlıyor.

Yalnızca sensöre dokunun ve cihazınızın kilidinin 0.2 saniye içerisinde açılmasını izleyin!

m6s

Yeni tuşa [Halo] deyin

Tam kontrol, her zaman elinizin altında

M6s tamamen yeni ve akıllı bir [Halo] tuşuyla donatılmış ve bu tuş Super mBack ile desteklenmiştir. Ekran boyutunu artırarak aynı zamanda size cihaz üzerinde tam kontrol imkanı veren bu yeni butona yer açtık.

Geri gitmek için bir kere dokunun ve ana ekrana dönmek için sert basın. Tıpkı mBack'te olduğu gibi uzun bir basışla Google Asistan'ı aktifleştirirken gezinme çubuğundan yukarı doğru kaydırmak uygulamalar arasında kolayca gezinmenizi sağlayacak.

m6s

Flyme 7 arayüzü ile Android N deneyimi

Flyme 7 arayüzünü M6s'te tam ekran kullanımı için özelleştirdik. Android N sürümü üzerine kurulu Flyme 7 arayüzü hayatınızı kolaylaştırmak için sizi bekliyor!

m6s

Migratool

Kişileri, uygulamaları, fotoğrafları ve diğer verileri veri kullanımı bulunmayan yeni telefonunuza aktarın.

Meizu telefonlarda bulunan Migratool ile eski telefonunuzdaki tüm verileri yeni telefonunuza güvenle ve basitçe aktarabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak aktarım yaptığınızda, kişiler, kısa mesaj ve e-postalar, uygulamalar ve telefon ayarlarınızın tamamı ile video ve fotoğraflarınızdan istediklerinizi veya tamamını seçerek yeni telefonunuza kolayca aktarın ve bir MEIZU telefona geçiş yapmanın keyfini yaşayın!