MEIZU M20 Power Bank

24W mCharge, hızlı ve kolay

MCharge hızlı şarj teknolojisi daha da geliştirildi. Maksimum şarj gücü, önceki neslin 18 W'sinden, 24 W'a yükseltilerek, toplam çıkış gücü % 30 artırıldı. Maksimum giriş gücü 18 W'a kadar çıkabilir. Hızlı bir şarj cihazıyla çalışırken, mobil powerbank yalnızca 3,5 saat içinde tamamen şarj edilebilir. Şarj ve deşarj ivmesi bekleme süresini kısaltır ve daha uygun bir deneyim sunar.

* Qualcomm ve MTK'nın hızlı şarj protokollerine uygundur. (Yukarıdaki veriler MEIZU laboratuvarından gelen test sonuçlarını göstermektedir. Veriler farklı koşullar altında değişebilir.)

MEIZU M20 Power Bank

Parlak renkler kendinizi ifade etmenin başka bir yolunu sunuyor

Klasik gri renk korunurken, yeni macenta, çimen yeşili, lacivert renkler minimalist tasarımın özelliklerini güçlü bir düzen duygusu vurgulamak için eklendi. Zengin renkler, farklı mevsimlerde hayatınıza daha fazla zevk verecek.

MEIZU M20 Power BankMEIZU M20 Power Bank

Düğme kontrolü ve pil kapasitesinin tam farkındalığı

LED yıldız göstergesi, kalan pil kapasitesini görüntülemek için üç mod sağlar.

MEIZU M20 Power Bank

En zorlu kalite gereksinimlerini karşılamak için dikkatle seçilmiş malzemeler

Güvenlik her zaman birinci önceliğimizdir. Hassas üretilmiş gövde yüksek sıcaklık, yangın ve darbelere karşı koruma sağlayabilir. Üstün devre tasarımı ile birlikte ithal edilen akü koruma IC'si, akünün ana kartta% 93'ten daha yüksek bir güç dönüşüm verimine sahip olmasını sağlar. Yüksek yoğunluklu polimer batarya hücresi yalnızca patlamalara ve yangına dayanamaz, aynı zamanda elektrik kaçağını da önler. Dikkatli malzeme seçimi ve sürekli mükemmellik arayışı, şarj hızını artırırken rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Güvenlik, bir mobil powerbank'ın temel özelliği

11 güvenlik koruma önlemi ve 88 kalite kontrol süreci

Özellikler

Ürün adı: Meizu iki yönlü hızlı şarj mobil power bank
Model: M20
Pil hücresi: Lityum iyon polimer pil
Kapasite: 10000mAh 38,5Wh
Giriş: 5-9V / 2A 9-12V / 1.5A
Çıkış: 5-6V / 3A 6-9V / 2.6A 9-12V / 2A
Anma enerjisi: 5-6V / 29Wh 6-9V / 27Wh 9-12V / 27Wh 9-12V / 24.6Wh
Boyutlar: 148.5 * 75.7 * 17.5mm
Çalışma sıcaklığı: 0 ° C - 40 ° C

Yukarıdaki veriler MEIZU laboratuvarından alınan test sonuçlarını gösterir. Veriler farklı koşullar altında değişebilir.