POP

Kablosuz kulaklıklar + Kablosuz şarj

Spor ve egzersiz için özel olarak tasarlanan ilk kablosuz Meizu Bluetooth kulaklıklarını sunuyoruz. Dolaşmayan kablo deneyimi ve kablosuz şarj kutusu ile birlikte, son derece basit ve rahat bir kullanım sunar.

POP

İstediğiniz zaman terden endişe etmeden egzersiz yapın

Ergonomik olarak hazırlanmış kulak içi kulaklıklar kulağınıza tam olarak oturur ve koşu ve ağırlık egzersizi gibi ağır egzersizlerde bile düşmez. Çeşitli kulaklık uçlarından ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. POP, su geçirmez IPX5 derecesine sahiptir, ter ve yağmura karşı dayanıklıdır.

5.8g kompakt yapı

Hafif ve kompakt! Her kulaklık, bir madeni paradan daha hafiftir ve yalnızca 5.8 g ağırlığındadır. Düzgün, yuvarlak gövde kulağınıza uzun süre rahatça sabitlenir.

Bağlanmak ve dinlemek için bir dokunuş yeter

POP, çalışmak için bir dokunmatik kontrol kullanır. Bir dokunuşla müzik dinleyebilir, arama yapabilir ve Voice Assistant'a erişebilirsiniz.

Kulaklarınızı rahatlatmak için dokunmatik kontrolleri kullanın

POP, fiziksel düğmeler yerine dokunma kontrolleri kullanarak, çağrıya müdahale eden bir düğmeye basmanın gürültüsünü önler ve kulak kanalı üzerindeki basıncı azaltır.

* Sesli yardımcınızı POP ile uyandırmak için Flyme 7.0.5.0A veya üstü gerekir. İşlevsellik, diğer cep telefonu markalarına göre değişebilir.

POP

Saf bir deneyim için stereo ses

Meizu POP, her iki kulaklığa da iletilen ses verisiyle kristal berraklığında stereo ses sunar. Entegre mikrofon boşluğu ve gürültü azaltma teknolojilerinin kapalı yapısı arka plan gürültüsünü ve yankıyı azaltarak konuşma efektini yüz yüze iletişim kadar net hale getirir.

Dengeli tri-frekans için grafen diyafram

Ses kalitesi, herhangi bir kulaklığın ruhudur. Meizu POP, genişletilmiş düşük frekans, güçlü ses ve dengeli tri-frekans sağlayan .0 6,0 mm Hi-Fi dinamik grafen diyaframı benimsemiştir. Ön oyuk, maksimum rahatlık için kulak kanalındaki basıncı en aza indirmek için bir hava basıncı dengesi tasarımını kullanır.

Rahat şarj için açık bağlantı

Kulaklık kutusu, depolama ve şarj işlemlerini entegre eder ve manyetik indüksiyon kullanarak akıllı açma / kapama özelliğini destekler. Kulaklıkları kutudan çıkardığınızda otomatik olarak başlar ve kutuya geri koyduğunuzda otomatik olarak kapanır ve şarj etmeye başlar. Bir Bluetooth cihazı, kulaklık başladığında otomatik olarak eşleştirilebilir, böylece hemen müzik dinleyebilirsiniz.

POP

Tüm gün kullanım için kablosuz şarj

POP kulaklık kutusunda, kolay şarj için tüm genel kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu bir USB C Tipi şarj arayüzü bulunur. Bir çift tam şarjlı kulaklık sürekli olarak 3 saat çalışabilir, ayrıca kulaklık kutusu tarafından sağlanan 12 saatlik bir ilave kapasite - tüm gün kullanım için gerekenden daha fazla.

Şarj Kutusu tamamen şarj olduğunda kulaklıkları dört kez şarj edebilir

Kulaklıklar tamamen şarj olduğunda üç saat müzik dinleyebilirsiniz

POP uyumlu kablosuz şarj cihazlarının durumu için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişim kurun.

POP

Özellikler

Kulaklık

Bluetooth versiyonu: 4.2
Empedans: 16 Ω
Güç: 5 mW
Frekans aralığı: 20 Hz - 20 KHz
Hoparlör hassasiyeti: 101 dB @ 1 kHz
Mikrofon duyarlılığı: -38 dB @ 1 kHz
Ağırlık: kulaklık başına 5.8 g
Kapasite: kulaklık başına 85 mAh

Şarj kutusu

Kapasite: 700 mAh
Tip: Lityum polimer pil
Ağırlık: Yaklaşık. 48 g (kulaklık hariç)

Not: Bu web sitesinde sunulan grafik materyaller, test verileri, spesifikasyonlar, sadece referans amaçlıdır. Lütfen tüm özel bilgiler için gerçek ürüne bakın. Bu web sitesinde yer alan tüm veriler laboratuarda ölçülür. Farklı nesnel koşullar altında, verilerin farklı hata dereceleri olacaktır. Lütfen gerçek ürüne bakın.