Meizu X8 – 64GB

Özel üretim tam ekran, daha kullanışlı

Meizu X8 özel koşullarda üretilmiş 6.15" boyutlarında ve 18.5:9 görüntü oranı sunan bir ekrana sahip. Göze batmayan çentik %89.6'ya varan bir ekran-kasa oranı sağlıyor. Üretimde kullanılan COF işlemine bu fiyat bandındaki diğer cihazlarda rastlamak neredeyse imkansız ve bu da Meizu X8'in 1.7mm sol ve sağ çerçevelerle ultra-dar alt çerçevesinin ortaya çıkmasında büyük rol oynuyor.

Meizu X8 – 64GB

Qualcomm Snapdragon 710 yüksek performanslı işlemci

The Qualcomm Snapdragon 710 çok çekirdekli yapay zeka motoru sayesinde Meizu X8'i nöron ağı işleme yeteneğine kavuşturuyor. Ana çekirdek frekansının 2.2 Ghz'e ulaşmasıyla pürüzsüz bir performans elde edeceğinizden emin olun. Meizu X8 gerçek güçten daha fazlasını sunuyor. İçerisinde barındırdığı Hexagon 685 yapay zeka çipi CPU ve GPU birimleriyle kusursuz bir şekilde çalışarak pil ömrü ve yüksek performans arasındaki en verimli dengeyi sizin kullanım senaryonuzdan yola çıkarak kuruyor.

İsteğe bağlı 6 GB + 128 GB hafıza kombinasyonu

Meizu X8'e 6GB RAM ve 128GB dahili depolama seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Snapdragon 710 işlemcisi ve Flyme yazılım optimizasyonu kullanıcısına her zamankinden daha iyi bir deneyim vaad ediyor.

Meizu X8 – 64GB

Hızlıca çek, neşeyle izle!

Meizu X8 arka kamerasında Sony IMX362 ve Samsung 2L7 sensörlerini birlikte kullanıyor ve f/1.9 değerinde genişletilmiş bir odak açıklığına sahip olan Meizu X8 aynı zamanda 6 parçalı lensiyle 1.4 μm geniş piksel boyutlarında fotoğraflar çekebiliyor. Bununla beraber ArcSoft optimizasyon algoritmasına ve çift PD tam pikselli çift çekirdekli odaklama yeteneğine sahip olan cihaz istediğiniz fotoğrafı hızlıca çekebilmenizi sağlıyor.

Yapay zeka güzelleştirmesiyle 20 MP özçekim kamerası

Ön kameranın 20MP sensörü Meizu X8'in şüphe götürmez özçekim performansını ortaya koyuyor. Akıllı arkaplan bulanıklaştırması ve ArcSoft yapay zeka güzelleştirme algoritması ise güzelliğinizi açığa çıkarıyor!

Meizu X8 – 64GB

Yüksek kapasite
Daha fazla pil gücü

Meizu X8'in 3210mAh değerindeki pili, Qualcomm Snapdragon 710'un güç tasarruflu çekirdeği ve Flyme akıllı pil gücü dağıtma mekanizması sayesinde uzun bir pil ömrünü garanti ediyor. Ayrıca hızlı şarj özelliği sayesinde Meizu X8 yarım saat gibi kısa bir sürede %50'ye varan oranda şarj dolumu gerçekleştirebiliyor.

Meizu X8 – 64GB

İçten dışa yeni bir bakış:
Android O

Android Oreo'nun alt katmanı, Meizu X8'i uygulamaları hızlandırması, oyun performansını artırması ve geçişlerdeki performansını yüksek tutabilmesi için akıllıca düzenliyor. Flyme oyun modu 3.0 ile sunulan "tam saldırı" özelliğiyse yalnızca hafızayı oyuna uyarlamakla kalmıyor, aynı zamanda yüksek öncelikli ağ akışını düzenleyerek daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor.

Meizu X8 – 64GB

Migratool

Kişileri, uygulamaları, fotoğrafları ve diğer verileri veri kullanımı bulunmayan yeni telefonunuza aktarın.

Meizu telefonlarda bulunan Migratool ile eski telefonunuzdaki tüm verileri yeni telefonunuza güvenle ve basitçe aktarabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak aktarım yaptığınızda, kişiler, kısa mesaj ve e-postalar, uygulamalar ve telefon ayarlarınızın tamamı ile video ve fotoğraflarınızdan istediklerinizi veya tamamını seçerek yeni telefonunuza kolayca aktarın ve bir MEIZU telefona geçiş yapmanın keyfini yaşayın!