Yasal Uyarı

Genel

 1. Bu Web Sitesi, Zhuhai Meizu Telecom Equipment Co., Ltd.’nin (buradan itibaren “Meizu” olarak anılacaktır) yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanıma yönelik resmi web sitesidir. Web Sitesinin tüm ziyaretçileri, Web Sitesindeki tüm bildirimleri, şartları vb. dikkatlice okumalı ve internet yasa ve yönetmeliklerine uymalıdır. Web Sitesindeki bilgileri taramak, Web Sitesi içeriğini indirmek veya Web Sitesinde yer verilen üçüncü taraf bağlantılarını kullanmak dahil, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, bu Web Sitesinin kullanıcılarının; Yasal Bildirim başlığı altındaki tüm şartları anlamış, tümüyle kabul etmiş ve bu Web Sitesinde gezinmeye ilişkin tüm risk ve yasal yükümlülükleri üstlenmiş oldukları kabul edilir.
 2. Yasal Bildirimin içeriği zaman içerisinde değişebileceğinden ötürü kullanıcılar, bildirim yükümlülüğü bulunmayan bu Web Sitesinin kullanılmasında oldukça dikkatli olmalıdır.

Hizmet Şartları

 1. Bu Web Sitesindeki tüm bilgi ve yazılımlar; doğruluklarına, güncelliklerine ve ihlalde bulunmadıklarına dair zımni garantiler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmayan, aleni veya zımni hiçbir garanti veya koşul olmadan, “OLDUĞU GİBİ” sağlanmaktadır.
 2. Bu Web Sitesi yalnızca, internet ile ilgili hizmetler sağlamaktadır. Uygulanabilecek ağ ücretleri, iletişim servisi operatörleri tarafından tahsil edilir.
 3. Bu Web Sitesinde başvurulan veya bağlantı verilen bilgiler, kullanıcılara kolaylık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bağlantı verilen web sitelerinde sunulan içerikler ve içerik açıklamaları veya ürün ve hizmetler Meizu’nun denetimine tabi değildir ve dolayısıyla, bu web sitelerinden, bu web sitelerindeki içeriklerden, ürünlerden veya hizmetlerden (üçüncü tarafların web sitelerinin diğer bağlantıları dahil) Meizu sorumlu değildir. Üçüncü tarafların web sitelerini kullanmayı seçen tüm kullanıcılar, söz konusu kullanımın arz ettiği tüm netice ve riskleri kabul eder.

Bu Web Sitesindeki İçeriklerin Kullanılması

 1. Bu Web Sitesinin, yüklenen hiçbir belgenin üçüncü tarafların haklarını ihlal etmediğini garanti etmesi gereken kullanıcılar tarafından yüklenen ses, video, metin, resim ve diğer belgeleri harfiyen gözden geçirme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Kullanıcılar veya hak sahipleri tarafından aksi belirtilmedikçe, verilerin kullanıcılar tarafından yüklenmesi lisanslı olarak gerçekleşmiş ve bu Web Sitesine yüklenen belgelerin ücretsiz kullanımına ilişkin kalıcı haklar Meizu’ya ait olarak kabul edilir.
 2. Herhangi bir kuruluş veya kişinin, bu Web Sitesinin içeriğinin kendi meşru hak ve menfaatlerini ihlal edebileceğini düşünmesi durumunda, bu kuruluş veya kişilerin kimlik, iyelik belgelerini, özel bağlantı (URL) ve ayrıntılı ihlalleri sunmak üzere, Meizu’ya vakitlice yazılı bildirimde bulunulacaktır. Söz konusu hukuki evraklar teslim alındığında, Meizu, iddia edilen ihlal ile ilgili içeriği; yasalara uygun olarak, mümkün olan en kısa sürede kaldıracaktır.

Sorumluluk Reddi

 1. Bu Web Sitesi; gerek garanti, sözleşme, haksız muamele, haksız fiiller gerek başka bir hukuk kuramına bağlı olarak ve bu tür kayıp olasılığının varlığı bu Web Sitesinde bildirilmiş olsun olmasın, oluşabilecek veri kayıpları, bu Web Sitesindeki bilgi veya materyallerin kopyalanması ya da indirilmesine bağlı oluşabilecek kayıplar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmayan herhangi bir kullanıcı veya üçüncü taraf kaybında mesul olmayacaktır.
 2. Bu Web Sitesi, kullanıcılar tarafından yüklenen ve yayınlanan bilgi ve ifadeleri ulusal yasalara, yönetmeliklere ve forum kuralları ile yazılım merkezi kurallarına uygun olarak denetlemeye ve izlemeye yetkilidir, ancak bunu yapmaya ilişkin herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.
 3. Kamu kurumları ve yetkili makamlar, kullanıcıların kişisel bilgilerinin yasaların hükümlerine ve idari yönetmelikler uyarınca ifşa edilmesini gerekli kıldığı takdirde, bu Web Sitesi; kişisel verileri yasalar uyarınca veya kamu güvenliği amaçları doğrultusunda, hiçbir mesuliyet altına girmeksizin kamu kurumları ve yetkili makamlara sağlayacaktır.

Amir Yasa ve Yetkili Mahkeme

 1. Bu Bildirime veya bu Web Sitesinin kullanılmasına bağlı ortaya çıkan tüm ihtilaflar, Çin Halk Cumhuriyeti yasalarına tabidir.
 2. Bu Bildirimden veya bu Web Sitesinin kullanılmasından ortaya çıkan tüm ihtilaflar müzakere edilerek çözülecektir. Müzakere edilememesi durumunda ihtilaf, Meizu’nun kararlaştırma için bildireceği yerdeki kamu mahkemesine taşınabilir.

Sair Hükümler

 1. Meizu, web sayfalarında görünür olan bilgisayar virüslerini önlemek için makul tedbirler almasına rağmen, bilgi işlem ağlarında mutlak ve tam güvenlik mevcut değildir. Bu Web Sitesinin bilgisayar virüslerinden mutlak biçimde ari olduğu garanti edilememektedir. Bu nedenle, kullanıcıların kendi uygun güvenlik önlemlerini almaları gerekmektedir. Bu Web Sitesi, bilgisayar virüslerine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
 2. Yasalarca izin verilen kapsam dahilinde, bu Web Sitesi, Bildirimi tefsir ve izah etme hakkını saklı tutar.